CNC Macho CNC Macho      


youtube
Navštivte náš
youtube kanál.

Stáhněte si aktuální
verzi Flash Playeru.

Stáhněte si aktuální
verzi Acrobat Readeru.


   
Řadící páka z uhlíkových vláken
Řadící páka z uhlíkových vláken

Available options

 • Lever without electronics
  Option available as a basic sequential lever for universal application
 • Lever with tensometer
  0-5V output
  Electronic tensometer provided with analogue output voltage signal for compatibility with aftermarket ECUs with engine cut capabilities
 • Lever with tensometer and SHIFTBOX
  Electronic tensometer provided as well as SHIFTBOX for engine cut on engines without aftermarket ECU. Complete wiring loom included.
 • Tensometer also sold seperately
  Universal application with transverse or transaxle gearboxes
 

KAPS VÝHODY

 • Výbava páky z uhlíkových vláken Carbon Fiber Lever je žhavou technologickou novinkou od firmy KAPS Transmissions, která zajišťuje přesné a rychlé řazení. Je možné ji používat buď na sekvenční převodovce KAPS Transmissions ve vozech Subaru nebo univerzálně na jiných převodovkách.
 • Design
  Řadicí páka se vyrábí z kombinace uhlíkových vláken a hliníku, aby si zachovala co nejnižší možnou váhu, aniž by přitom negativně ovlivňovala sílu či kvalitu. Hliníková blokovací páka pro Neutrál/Zpětný chod je rychločinná a udržuje si úhledný design.
 • Funkčnost
  Řadicí páka je navržena tak, aby dodávala rovnováhu ve škále různých stylů řazení. Vyhovuje všem stylům, ať již dáváte při řazení přednost se do páky opřít nebo jen na ni položit ruku. Nachází se v blízkosti volantu, aby zminimalizovala pohyby rukou.
 

Fotografie

Carbon LeverCarbon LeverCarbon LeverShift ahead of the pack. shift fast

   

Partners / Partneři

Online shop in Cyprus for auto parts & car accessories Zpracování uhlíkových vláken Millers Oils Crawford Performance CNC MACHO, s. r. o. Korbel RACING Detour Motor Sports STI.bg J-SPEC PERFORMANCE
  Copyright 2019 © KAPS Transmissions. All rights reserved. Created By Orbinet.cz