CNC Macho CNC Macho      


youtube
Navštivte náš
youtube kanál.

Stáhněte si aktuální
verzi Flash Playeru.

Stáhněte si aktuální
verzi Acrobat Readeru.


   

Monte Carlo Rallye 2011

Automobil Club de Monaco s potěšením oznamuje, že 79. Rallye Monte Carlo automobilů se bude konat od středy 19. do soboty 22. ledna 2011, zahájením Intercontinental Rally Challenge (IRC).

2011 je výjimečný rok, je to sté výročí vzniku Rallye Monte Carlo, která se poprvé uskutečnila 21. ledna 1911.

Na oslavu stého výročí, ACM spojí tradici a modernost, přinášející ty nejlepší elementy z různých akcí.

Vybraná trasa a etapy se vrátí do slavné památné historie Monte-Carlo Rally . K dispozici bude zcela nové rozložení etap, přičemž první den se soustředí na silnicích v oddělení Ardeche (jih a sever), a druhý den na ty, v Drome. Poslední den se bude konat na horských silnicích za Monakem a Nice. Celkem bude 13 rychlostních zkoušek, některé se pojedou dvakrát. Celková ujetá vzdálenost bude 1,34 tisíc km, včetně 324 km speciálů.

KAPS Transmissions bude od středy 19. ledna do pátku 21. ledna v servisním parku ve Valence. Budeme k dispozici, abychom asistovali s dotazy a požadavky, které se týkají vašich potřeb pro převodovky Subaru a Mitsubishi.

   

Partners / Partneři

Online shop in Cyprus for auto parts & car accessories Zpracování uhlíkových vláken Millers Oils Crawford Performance CNC MACHO, s. r. o. Korbel RACING Detour Motor Sports STI.bg J-SPEC PERFORMANCE
  Copyright 2019 © KAPS Transmissions. All rights reserved. Created By Orbinet.cz